LIELĀKS PRIEKS. MAZĀK DEGVIELAS.

BMW 2. sērijas Gran Tourer braukšanas dinamika apvienojas ar efektivitāti.

LIELĀKS PRIEKS. MAZĀK DEGVIELAS.

BMW 2. sērijas Gran Tourer braukšanas dinamika apvienojas ar efektivitāti.

BMW TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinēju izsmalcinātā šasijas sistēma un izteiksmīgā Steptronic pārnesumkārba: BMW 2. sērijas Gran Tourer nodrošina pārsteidzoši sportisku braukšanas pieredzi gan garās taisnēs, gan asos līkumos. Un tas ir arī ekonomisks: pateicoties BMW EfficientDynamics tehnoloģijas atjautīgai enerģijas pārvaldībai, BMW 2. sērijas Gran Tourer patērē mazāk degvielas, nodarot mazāku kaitējumu apkārtējai videi un jūsu naudas makam.

LIELĀKS PRIEKS. MAZĀK DEGVIELAS.BMW 2. sērijas Gran Tourer braukšanas dinamika apvienojas ar efektivitāti.

BMW TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinēju izsmalcinātā šasijas sistēma un izteiksmīgā Steptronic pārnesumkārba: BMW 2. sērijas Gran Tourer nodrošina pārsteidzoši sportisku braukšanas pieredzi gan garās taisnēs, gan asos līkumos. Un tas ir arī ekonomisks: pateicoties BMW EfficientDynamics tehnoloģijas atjautīgai enerģijas pārvaldībai, BMW 2. sērijas Gran Tourer patērē mazāk degvielas, nodarot mazāku kaitējumu apkārtējai videi un jūsu naudas makam.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Neatkarīgi no tā, vai mērķis ir maksimāla jauda vai minimāls degvielas patēriņš, BMW galvenais uzdevums vienmēr ir nodrošināt pašu būtiskāko – BMW braukšanas prieku. BMW EfficientDynamics ir BMW stratēģija, lai samazinātu degvielas patēriņu un pazeminātu izmešu līmeni, vienlaikus palielinot braukšanas dinamiku un prieku. Tā ir visaptveroša tehnoloģiju pakotne, kas aptver dzinēju, enerģijas pārvaldību un automobiļa koncepciju un ir ietverta ikviena BMW standartaprīkojumā.


Jaunās paaudzes BMW TwinPower Turbo saimes benzīna un dīzeļdzinēji atbild par uzlaboto jaudu un mazāku degvielas patēriņu. Optimizēta aerodinamika vēl vairāk uzlabo efektivitāti, tāpat kā BMW EfficientLightweight, kas vienlaikus samazina svaru un palielina automobiļa stingrību, izmantojot pareizos materiālus pareizajām detaļām. Tas apliecina BMW iespaidīgo inovatīvo vadošo pozīciju – BMW ir vienīgais no lielākajiem autoražotājiem, kas plaši izmanto neticami vieglo un ārkārtīgi izturīgo oglekļa šķiedru (CFRP). Tas ir visaptverošs tehnoloģiju apvienojums, ietverot atjautīgas enerģijas pārvaldības sistēmu un papildaprīkojuma ECO PRO režīmu, kurš atbalsta braukšanas stilu, kas optimizē degvielas patēriņu.

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma ideāli pielāgojas pat izaicinošākajiem ceļa apstākļiem, vienmēr nodrošinot optimālu saķeri. xDrive un dinamiskā stabilitātes kontrole (DSC) gādā par BMW drošību un stabilitāti. xDrive, ko vada DSC sensora sistēma, ātri un pielāgojami sadala piedziņas spēku starp tiltiem, lai novērstu pārlieku vai nepietiekamu pagriežamību līkumos, nodrošinot izcilu virziena stabilitāti. Turklāt tā garantē ātru un drošu paātrinājumu pat slidenos un stāvos ceļa posmos. Kritiskos ceļa apstākļos DSC nav nepieciešams daudz iejaukties. Tādējādi BMW xDrive apvieno visas pilnpiedziņas sistēmas saķeres, virziena stabilitātes un braukšanas drošības priekšrocības ar klasisko BMW dinamiku.

BMW sDrive.

BMW sDrive.

sDrive attiecas uz BMW automobiļiem, kuros transmisijas griezes momentu novada tikai uz vienu tiltu. Lielākajai daļai BMW automobiļu ir sDrive aizmugurējo riteņu piedziņa. Taču atkarībā no automobiļa koncepcijas iespējams izmantot arī sDrive priekšējo riteņu piedziņu. BMW 2. sērijas Gran Tourer sDrive priekšējo riteņu piedziņa ir vietu ekonomējošs risinājums kompaktiem automobiļiem, kam vienlaicīgi ir plašs salons un zīmolam raksturīgā dinamika un veiklība.

BRAUKŠANAS PRIEKS IZCILĀ IETVARĀ.

Iepazīstiet BMW 2. sērijas Gran Tourer filmā.

BRAUKŠANAS PRIEKS IZCILĀ IETVARĀ.

Iepazīstiet BMW 2. sērijas Gran Tourer filmā.

DINAMISKAS BRAUKŠANAS SISTĒMA.

BMW 2. sērijas Gran Tourer dinamiskas braukšanas sistēma apvieno izcilu sniegumu un optimālu komfortu. BMW TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinēji, kā arī sešpakāpju un astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārbas ar optimizētu pārnesumu gradāciju palīdz nodrošināt optimālu jaudas atdevi, uzlabotu reakciju, zemu izmešu līmeni un vienmērīgu braukšanu.

 • BMW TwinPower Turbo tehnoloģija

  Pateicoties BMW TwinPower Turbo tehnoloģijai, inovatīvie jaunās paaudzes BMW EfficientDynamics benzīna un dīzeļdzinēji nodrošina ievērojami dinamiskāku jaudas padevi un neticamu reakciju pat pie zemiem apgriezieniem, vienlaikus gādājot par īpašu degvielas ekonomiju un zemu izmešu līmeni. Uzlabota efektivitāte un optimāla dinamika nodrošina ievērojami lielāku braukšanas prieku.

 • Sešpakāpju Steptronic pārnesumkārba

  Sešpakāpju Steptronic pārnesumkārba ar uzlaboto reakciju ievērojami atvieglo pārnesumu pārslēgšanu un braukšanu. To nodrošina optimizēta hidrauliskā vadība. Tā apvieno izcilu komfortu ar dinamisku braukšanu un uzlabotu degvielas efektivitāti.

 • Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba

  Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba nosaka jaunus komforta un dinamiskā snieguma standartus un ir galvenais BMW EfficientDynamics elements. Neparasti smalkas pārnesumu iedaļas atvieglo optimālu jaudas atdevi pie jebkura ātruma. Tas ievērojami samazina degvielas patēriņu, vienlaikus ļaujot vadītājam izbaudīt sportiskāku sajūtu un dinamiskāku sniegumu. Dzinēja apgriezieni ir samazināti, īpaši pie liela ātruma, tādējādi samazinot arī degvielas patēriņu un dzinēja skaņu.
  Palīdz arī konvertera sajūgs, pat izmantojot manuālo režīmu. Kopā ar ātru dzinēja apgriezienu maiņu un precīzu transmisijas pielāgojumu, pārnesumu pārslēgšana ir neticami vienmērīga.
  Tādas integrētas funkcijas, kā Predictive piedziņa un nepārtraukta automobiļa kustības un satiksmes situācijas uzraudzīšana, ievērojami ietekmē transmisijas darbību. Neskatoties uz šībrīža braukšanas režīmu, sistēma vienmēr izvēlas piemērotāko pārnesumu.

ATJAUTĪGA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA.

Samaziniet degvielas patēriņu, palieliniet braukšanas prieku: pateicoties BMW 2. sērijas Gran Tourer BMW EfficientDynamics atjautīgajai enerģijas pārvaldībai, varat iegūt vairāk no katras degvielas lāses. Vairāk snieguma, vairāk efektivitātes un vairāk prieka.

 • ECO PRO režīms

  ECO PRO režīms palīdz vadītājam samazināt degvielas patēriņu par līdz pat 20 procentiem atkarībā no braukšanas stila – atbilstoši iekšējam BMW degvielas patēriņa pētījumam. Vēl lielāku ietaupījumu potenciālu piedāvā ECO PRO režīma maršruts un vienmērīgas braukšanas funkcija.

 • Automātiska Start/Stop funkcija

  Automātiskā Start/Stop funkcija izslēdz dzinēju, automobilim uz mirkli apstājoties (piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā), tādējādi vēl vairāk samazinot kopējo degvielas patēriņu. Vadītājam nospiežot sajūgu (manuālās pārnesumkārbas gadījumā) vai noņemot kāju no bremzēm (Steptronic pārnesumkārbas gadījumā), dzinējs nekavējoties automātiski atkal iedarbojas.

 • Bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma

  Katru reizi bremzējot, tiek atbrīvota kinētiskā enerģija, kas vēl nesen netika izmantota. Bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma izmanto šo ilgi novārtā atstāto potenciālu. Tā izmanto enerģiju, kas rodas, bremzējot vai noņemot kāju no akseleratora pedāļa, pārvēršot to elektrībā.
  Šo elektrību izmanto, lai uzlādētu akumulatoru. Atjautīgā enerģijas pārvaldības sistēma nozīmē, ka alternatoram nav jādarbojas nepārtraukti, tādējādi samazinot ģeneratora slodzi. Rezultāts: samazināts degvielas patēriņš un uzlabots sniegums – BMW EfficientDynamics klasika.

 • Optimālas pārslēgšanas indikators

  Jūs varat ietaupīt daudz degvielas, īstajā mirklī izvēloties piemērotāko pārnesumu, īpaši braucot pilsētā, tomēr arī tālākos izbraukumos. Optimāla pārnesumu pārslēgšana, mazāks degvielas patēriņš – dzinēja elektronikas sistēma aprēķina efektīvāko pārnesumu katrai braukšanas situācijai un dzinēja apgriezieniem. Ikreiz, kad automobilis varētu darboties efektīvāk augstākā vai zemākā pārnesumā, informācijas displejā parādās izgaismots bultas simbols. Sistēma arī nosaka, kad jūs strauji uzņemat paātrinājumu, un atbilstoši aizkavē ieteikumu, līdz dzinēja ātrums ir vienmērīgs. Salīdzinošās pārbaudes parāda, ka automobiļi ar optimālās pārslēgšanas indikatoru izmanto par aptuveni četriem procentiem mazāk degvielas.

AERODINAMIKA.

Pateicoties mērķtiecīgiem aerodinamikas pasākumiem, ikviens BMW var lepoties ar iespaidīgiem gaisa pretestības rādītājiem. Tas atstāj labu iespaidu uz efektivitāti un braukšanas stabilitāti, kā arī samazina troksni salonā. Tas iespējams, pateicoties tādiem izsmalcinātiem risinājumiem kā gaisa vārstu vadība, gludais balstrāmja pārsegs, aizmugurējie gaisa šķēlēji un gaisa aizkars priekšējā spoilerī.

 • Gaisa aizkars

  Priekšējais spoileris ar integrētu gaisa aizkaru ir dizaina iezīme, kas iemieso BMW EfficientDynamics filozofiju. Gaisa aizkars novirza gaisu pa diviem vertikāliem gaisa savācējiem gar priekšējo riteņu arkām tā, lai paātrinātā gaisa plūsma riteņu ārmalās radītu sava veida "aizkaru". Šīs inovatīvās tehnoloģijas samazina turbulenci un gaisa pretestību, tādējādi ievērojami mazinot degvielas patēriņu.

 • Gaisa šķēlēji

  Gaisa šķēlēji ir automobiļa virsbūves statņu pagarinājumi aizmugures sānu pusēs. Tie pārtrauc gaisa plūsmu, samazinot turbulenci automobiļa aizmugurē. Rezultātā tiek samazināta gaisa pretestība, līdz ar to arī degvielas patēriņš un CO2 izmeši. Tāpat gaisa šķēlēji piešķir automobiļa aizmugurei dinamisku izskatu.

DINAMIKA UN BRAUKŠANAS KOMFORTS.

DINAMIKA UN BRAUKŠANAS KOMFORTS.

Dinamika pilsētas satiksmē vai relaksācija brīvdienu izbraukumos: BMW 2. sērijas Gran Tourer izcili pielāgojas attiecīgajiem ceļa apstākļiem un jebkurā brīdī nodrošina lielāko braukšanas prieku.
Nekad nenovirzieties no ceļa – pateicoties elektromehāniskajam stūres pastiprinātājam, kas sniedz tiešu stūrēšanas reakciju, kā arī uzlabo dinamiku un braukšanas komfortu. Lieliski pieskaņots braukšanas koncepcijai, tas atstāj iespaidu ar precizitāti, tiešu reakciju un samazinātu fizisko piepūli, novietojot automobili.
Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku piepūli stūres griešanā. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību, izmantojot sportisko braukšanas stilu, un komfortu automobiļa novietošanas laikā un pagriezienos.