UZRĀVIENS JŪSU ĢIMENEI.

BMW 2. sērijas Gran Tourer.

UZRĀVIENS JŪSU ĢIMENEI.

BMW 2. sērijas Gran Tourer.

       

UZRĀVIENS JŪSU ĢIMENEI.BMW 2. sērijas Gran Tourer.

       

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (218d)

4,5-4,3 [4,5-4,3]

Bagāžas nodalījuma tilpums

645 un 1905 litri

Aizmugurējo sēdekļu nolocīšana


Aizraujošām ikdienas nodarbēm, kā arī komfortam tālākos braucienos: ar plašo bagāžas nodalījumu, sēdvietām līdz septiņiem pasažieriem un neskaitāmām uzglabāšanas iespējām BMW 2. sērijas Gran Tourer apmierina visas jūsu komforta un pielāgojamības vajadzības. Tomēr tas ir ne tikai gudrs: ar sportiskām līnijām un jaudīgiem trīs un četru cilindru dzinējiem ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju tam ir arī sportiski rādītāji.

IEPAZĪSTIET BMW 2. SĒRIJAS GRAN TOURER.

Komforts un daudzpusība.

Draugiem, ģimenei vai bagāžai – BMW 2. sērijas Gran Tourer piedāvā neticamu pielāgojamību. No daudzpusīgā kokpita līdz pielāgojamajiem aizmugurējiem sēdekļiem un plašajam bagāžas nodalījumam, ko iespējams aprīkot ar papildaprīkojuma trešo sēdekļu rindu vēl diviem pasažieriem – vietas būs gana visam un visiem.

Dizains.

BMW 2. sērijas Gran Tourer proporcijas norāda uz automobiļa daudzpusību, tiklīdz uz to paskatāties. Skatoties no priekšdaļas, tam ir sportiski zema stāja. Platais elipsveida režģis veido optisku fokusa punktu un ir zemāks par priekšējiem lukturiem, radot unikālu izskatu savā klasē. Ja vēlaties atklāt plašo pasauli ar BMW 2. sērijas Gran Tourer, jums atliek tikai iesēsties šajā automobilī. Jo salons ir neticami plašs. Lielais vējstikls un papildaprīkojuma panorāmas stikla jumts palīdz radīt atvērtu, gaismas pielietu atmosfēru, ko var pastiprināt vēl vairāk ar papildaprīkojuma apgaismojuma pakotni.

Pielāgojamība kokpitā.

BMW 2. sērijas Gran Tourer priekšdaļā plašais dizains izceļ automobiļa funkcionālo raksturu. Tomēr tas nav tikai optisks iespaids: nepārspējamu pielāgojamību piedāvā arī regulējami sēdekļi un dažādas uzglabāšanas iespējas.