BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 2020 maskētais prototips trīs ceturtdaļu skatā no priekšpuses

2

PATS PIRMAIS BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ

2

PATS PIRMAIS BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ

2PATS PIRMAIS BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ

Tas vēl nav ieradies, bet ir jau vairākus kvartālus priekšā: 2019. gada novembrī Losandželosas automobiļu izstādē savu pasaules pirmizrādi piedzīvo pats pirmais BMW 2. sērijas Gran Coupé. Sportiskais un elegantais četrdurvju modelis turpina BMW Gran Coupé panākumu stāstu, kas aizsākās 2012. gadā. Tā īpašo raksturu nosaka izteiksmīgais dizains, izcilā braukšanas dinamika un vienlīdz augstā piemērotība ikdienas lietojumam. Papildus savai atbilstībai pasažieru mūsdienīgajam pilsētnieciskajam dzīvesstilam automobilis piedāvā arī jaunākās inovācijas un tehnoloģijas, tādas kā operētājsistēma, vadītāja palīdzības sistēmas, savienojamība un saziņa. Jau tagad varat iegūt jaunā BMW 2. sērijas Gran Coupé pamatinformācijas sākotnējo informāciju un attēlus – un būt informēts arī turpmāk līdz ieviešanai pasaules tirgū 2020. gada pavasarī.

Read more

PILNĪGI JAUNĀ BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ DIZAINS.

Estētiskā apliecinājums: kā dinamisks četrdurvju modelis pilnīgi jaunais BMW 2. sērijas Gran Coupé rada jaunus individualitātes un emocionalitātes akcentus augstākās klases kompaktauto segmentā. Tas apvieno spēcīgi saviļņojošu dizainu ar elegantu sportiskumu un jaunākajām saziņas un vadītāja palīdzības sistēmām. Tāpēc BMW 2. sērijas Gran Coupé ir vienkārši radīts tam, lai katrā braucienā gūtu maksimāli daudz.
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 2020 maskētais prototips skatā no sāna
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 2020 maskētais prototips skatā no priekšpuses
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 2020 maskētais prototips skatā no aizmugures
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 2020 maskētais prototips skatā no priekšpuses

BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 2020 maskētais prototips skatā no sāna

BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 2020 maskētais prototips skatā no aizmugures

BMW M235i xDrive 2020 maskētais prototips trīs ceturtdaļu skatā no sāna

PILNĪGI JAUNĀ BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Pilnībā vērsts uz tīru braukšanas prieku: pilnīgi jaunais BMW 2. sērijas Gran Coupé nosaka jaunus standartus kompaktklasē attiecībā uz braukšanas dinamiku. Inovatīvās piedziņas tehnoloģijas, piemēram, BMW M235i xDrive M TwinPower Turbo benzīna dzinējs BMW M235i xDrive, izcili pielāgotā balstiekārta un vieglās, tiešās stūrēšanas īpašības katrā situācijā nodrošina maksimālu veiklību. Individuālā braukšanas pieredze vēl vairāk pastiprināma ar dažādiem braukšanas režīmiem. Papildus stingrajai uzbūvei ARB tehnoloģijai (pievadiem piederošais riteņu izslīdēšanas ierobežojums) standartaprīkojumā ir stabilizācijas funkcija. Izvairoties no gariem signālu pārraidīšanas ceļiem, informācija tiek nodota trīs reizes ātrāk, savukārt vadītājs uztver, ka riteņu izslīdēšana tiek kontrolēta, līdz desmit reizēm ātrāk. Pievadiem piederošais riteņu izslīdēšanas ierobežojums cieši sadarbojas ar DSC sistēmu, lai ievērojami samazinātu jaudas nepietiekamu pagriežamību, kāda parasti ir priekšpiedziņas automobiļiem. Vēl kāda inovatīva BMW 2. sērijas Gran Coupé dinamikas funkcija ir BMW snieguma kontrole, kas iekļauta standartaprīkojumā. Līkumos tā nodrošina lielāku piedziņas spēku daļu ārējiem riteņiem, tādējādi palielinot automobiļa veiklību un saķeres stabilitāti.

Pasaules pirmizrādes BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 2020 maskētais prototips trīs ceturtdaļu skatā no aizmugures

NEPALAIDIET GARĀM NEKO PAR PAŠU PIRMO BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

NEPALAIDIET GARĀM NEKO PAR PAŠU PIRMO BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.