AIZRAUJOŠI NETRADICIONĀLS.

Jaunais BMW 2. sērijas Coupé.

AIZRAUJOŠI NETRADICIONĀLS.

Jaunais BMW 2. sērijas Coupé.

AIZRAUJOŠI NETRADICIONĀLS.Jaunais BMW 2. sērijas Coupé.

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (BMW M240i Coupé)

4,8 [4,6]

Maks. ātrums km/h (BMW M240i Coupé)

250

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (BMW M240i Coupé)

7,8 [7,1]

Kombinētie CO2 izmeši g/km (BMW M240i Coupé)

179 – 163

BMW M240i Coupé, sākot no:

cena 47 250 €

Jaunais BMW 2. sērijas Coupé ir autobūves individualizācijas iemiesojums un veido pats savu klasi. Revolucionāri sportiskais dizains izstaro kustību, pat stāvot uz vietas. Tā radikālā dinamika ar neapšaubāmi dzīvīgo aizmugurējo riteņu piedziņu un augstu komforta līmeni ekskluzīvajā salonā nepārspējamo braukšanas pieredzi padara pilnīgu. Tas ir skaidrs jau pirmajā brīdī: apsēžoties pie stūres, ir tikai viena iespēja – doties tieši uz priekšu.

SATRIECOŠS NO VISĀM PUSĒM.

BMW 2. sērijas Coupé izcilā dizaina valoda nosaka standartus – no unikāli kompaktajām proporcijām un smalkās priekšdaļas ar jauna dizaina dubulto elipsveida režģi līdz pat uzsvērti platajai sportiskajai aizmugurei. Izteiksmīgā, viegli slīpā jumta līnija izceļ dinamisko siluetu, jau no pirmā skatiena skaidri atklājot atlētiskos mērķus. Šis progresīvais stils ievērots arī ekskluzīvajā salonā. Jaunā vadības koncepcija ar intuitīvi izkārtotām funkcijām nodrošina maksimālu koncentrēšanos uz braukšanas pieredzi sportiska dizaina atmosfērā.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • BMW M240i Coupé:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 7,8
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 179

    Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.