JAUNS BRĪVĪBAS VEIDOLS

Jaunais BMW 2. sērijas Cabrio.

JAUNS BRĪVĪBAS VEIDOLS

Jaunais BMW 2. sērijas Cabrio.

JAUNS BRĪVĪBAS VEIDOLSJaunais BMW 2. sērijas Cabrio.

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (BMW 230i Cabrio)

6,1

Maks. ātrums km/h (BMW 230i Cabrio)

250

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (BMW 230i Cabrio)

6,2 – 6,0

Kombinētie CO2 izmeši g/km (BMW 230i Cabrio)

143 – 138

BMW 220d Cabrio, sākot no

cena 40 950 €

Izskats: elpu aizraujoši pievilcīgs. Raksturs: neiegrožoti brīvs. Jaunais BMW 2. sērijas Cabrio ir sportiskas brīvības un elegances paraugs. Dinamiska dizaina, jaudīgu dzinēju un ekskluzīva aprīkojuma kombinācija jauna dizaina salonā paver jaunus neierobežota braukšanas prieka apvāršņus. Klases sportiskākais kabriolets neapšaubāmi pierāda, cik pievilcīga var būt neatkarība.

IZKLAIDI MĪLOŠIEM INDIVIDUĀLISTIEM.

Pirmais iespaids: brīvība un vilces spēks. BMW 2. sērijas Cabrio unikālā dizaina valoda izstaro vieglumu un eleganci, jaudu un iedvesmu. Ar nolaistu mīkstā seguma jumtu smalkā, vēl sportiskākā priekšdaļa un spēcīgā plecu līnija pievērš uzmanību estētikai. Braukšanas pieredze ar paceltu jumtu ir ne mazāk aizraujoša – elegantais salons iedvesmo ar dinamisko dizainu, kvalitatīvo aprīkojumu un ievērojami uzlaboto akustisko komfortu.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • BMW 230i Cabrio
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 6,2 – 6,0
    CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 143 – 138

    Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.