LAI KAS JUMS PADOMĀ.

BMW 2. sērijas Active Tourer.

LAI KAS JUMS PADOMĀ.

BMW 2. sērijas Active Tourer.

LAI KAS JUMS PADOMĀ.BMW 2. sērijas Active Tourer.

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (218d)

4,3 – 4,1 [4,3 – 4,1]

Bagāžas nodalījuma ietilpība (218d)

468-1 510

Priekšējā pasažiera sēdeklis ar nolokāmu atzveltni (218d)


BMW 2. sērijas Active Tourer apliecina, ka kompakts izmērs, funkcionalitāte un daudzpusība var ideāli apvienoties ar dinamisku dizainu. Sportiskas aktivitātes, atvaļinājuma izbraukums vai ikdienas lietojums – šis automobilis vienmēr rautin raujas ceļā ar dinamiku, kādu jūs sagaidāt no BMW.

KOMPAKTS NO ĀRPUSES, PLAŠS IEKŠPUSĒ.

BMW 2. sērijas Active Tourer dizains.

Nemainīgi lieliska forma palīdz būt izcilam ikdienas gaitās un tās izbaudīt. Gluži kā BMW 2. sērijas Active Tourer. Jaunā automobiļa koncepcija piedāvā izcilu daudzpusības, funkcionalitātes un BMW raksturīgā braukšanas prieka apvienojumu: garā garenbāze, īsā pārkare un augstā jumta līnija ne tikai nodrošina kompaktas un spēcīgas proporcijas, bet arī palīdz radīt ārkārtīgi plašu salonu.

Komforts un daudzpusība

Nav svarīgi, vai jāved ģimene vai liela izmēra bagāža: BMW 2. sērijas Active Tourer vietas pietiek visam un visiem. Regulējami sēdekļi, bagāžas nodalījums ar salokāmu grīdu un neskaitāmas uzglabāšanas iespējas ļauj jums izmantot pieejamo vietu pēc saviem ieskatiem. Lielās durvis atvieglo iekļūšanu un izkļūšanu no automobiļa, un bagāžas nodalījuma durvis ar bezkontakta atvēršanas un aizvēršanas funkciju (pieejama papildaprīkojumā) nodrošina teicamu iekraušanas komfortu.

Līnijas un aprīkojums.

Pielāgojiet BMW 2. sērijas Active Tourer savām vēlmēm un vajadzībām, izmantojot BMW piedāvāto aprīkojuma pakotņu klāstu. BMW 2. sērijas Active Tourer var padarīt izsmalcinātāku ar BMW Luxury un Sport līnijām. Ir pieejama arī M sporta un citas pakotnes, kā arī oriģinālie BMW piederumi.

Panorāmas jumta lūka.

Panorāmas jumta lūka paver jaunas perspektīvas. Gaismas pielietā atmosfēra izceļ automobiļa salona plašumu. Saulei spīdot pārāk spoži, saulessargu var vienkārši un vienmērīgi aizvērt. Ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju panorāmas jumta lūka piedāvā dažādas izcilas ventilācijas iespējas. Atverot jumta lūku ventilēšanas pozīcijā, automātiski tiek atvērts saulessargs, lai nodrošinātu vēlamo gaisa plūsmu. Integrētais vēja sargs aktivizējas automātiski, lai mazinātu turbulenci, braucot ar nolaistu jumtu.