AIZRAUJOŠA BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW 2. sērijas Active Tourer ar eDrive.

AIZRAUJOŠA BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW 2. sērijas Active Tourer ar eDrive.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer ar savu BMW eDrive un BMW TwinPower Turbo dzinēja kombināciju piedāvā gan elektrisku braukšanas pieredzi, gan neierobežotu mobilitāti. Abu piedziņas sistēmu pārdomātā mijiedarbība ir radījusi elektrisko xDrive. Tā ir automātiski regulējama sistēma, kas piedāvā labāko iespējamo saķeri un izveicību jebkurā situācijā – ar optimizētu degvielas patēriņu no 2,1 līdz 2,0 l/100 km un CO2 izmešiem no 49 līdz 46 g/km.

AIZRAUJOŠA BRAUKŠANAS DINAMIKA.BMW 2. sērijas Active Tourer ar eDrive.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer ar savu BMW eDrive un BMW TwinPower Turbo dzinēja kombināciju piedāvā gan elektrisku braukšanas pieredzi, gan neierobežotu mobilitāti. Abu piedziņas sistēmu pārdomātā mijiedarbība ir radījusi elektrisko xDrive. Tā ir automātiski regulējama sistēma, kas piedāvā labāko iespējamo saķeri un izveicību jebkurā situācijā – ar optimizētu degvielas patēriņu no 2,1 līdz 2,0 l/100 km un CO2 izmešiem no 49 līdz 46 g/km.

AUTOMOBIĻA KONCEPCIJA.

Daudzpusība, kas apvienota ar ekonomiju un braukšanas prieku: BMW 225xe iPerformance Active Tourer savieno pārbaudītu pielāgojamību un izcilu degvielas patēriņu ar BMW raksturīgo braukšanas dinamiku. Pateicoties BMW EfficientDynamics eDrive tehnoloģijai, tikai ar elektromotoru iespējams nobraukt pat 41 kilometru – bez izmešiem un bez degvielas patēriņa.
 

eDrive dzinējspēka komponentos izmantots vietu ekonomējošs dizains, kas neietekmē komfortu, funkcionalitāti un ietilpību. Ārpusē iPerformance modelis no parastās piedziņas modeļiem atšķiras, piemēram, ar eDrive emblēmu uz aizmugurējiem statņiem abās pusēs, kā arī ar i emblēmu un priekšējā sānu paneļa. Arī zilie elipsveida režģa stieņi un zilās disku uzlikas nepārprotami norāda uz automobiļa inovatīvo piedziņas tehnoloģiju. Salonā uzrakstu "eDrive" iespējams atrast uz braukšanas režīmu slēdža, pārnesumu pārslēga un instrumentu panelī, kur tas redzams visu ceļojuma laiku.

INDIVIDUĀLI BRAUKŠANAS RAKSTURLIELUMI.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer hibrīdauto ir vairāki atšķirīgi braukšanas režīmi, kas ļauj vadītājam ievērojami ietekmēt faktisko patēriņu. Tas ir atkarīgs gan no izvēlētā braukšanas režīma, gan vadītāja braukšanas stila. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru var nobraukt līdz 41 kilometriem, neizmantojot ne piles degvielas. AUTO eDrive režīmā optimāls elektromotora un iekšdedzes dzinēja apvienojums nodrošina visaugstākās kvalitātes efektivitāti.

 • Braukšana pilsētā

  Braucot pilsētā, BMW 225xe iPerformance Active Tourer pilnībā izmanto elektriskās piedziņas sistēmas priekšrocības. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru iespējams veikt īsus attālumus (līdz 41 km) bez vietējiem izmešiem – caur pilsētu, neizmantojot ne piles degvielas.

 • Ikdienas braukšana

  Ikdienas braucienos svarīgākā ir hibrīdauto abu piedziņas sistēmu sadarbība. AUTO eDrive režīmā atjautīgā iekšdedzes dzinēja un elektromotora kombinācija nodrošina ievērojami mazāku patēriņu salīdzinājumā ar šīs klases benzīna vai dīzeļdzinēju automobiļiem. Vārdu sakot, Izbaudiet BMW 225xe iPerformance Active Tourer piedāvāto daudzpusību.

 • Tāla braukšana

  Izbaudiet efektīvu braukšanu arī lielākos attālumos. Hibrīdauto piemīt izcilas spējas veikt lielus attālumus, neierobežojot darbības attālumu un automobiļa funkcijas.

DZINĒJS.

Hibrīdauto raksturīgākā iezīme ir ārkārtīgi efektīva piedziņas koncepcija. To galvenokārt veido iekšdedzes dzinējs automobiļa priekšpusē un elektromotors uz aizmugurējās ass.
Atkarībā no situācijas un augstsprieguma akumulatora uzlādes līmeņa hibrīdauto kopā vai atsevišķi var darbināt abi. Ja darbojas tikai iekšdedzes dzinējs, piedziņas spēks tiek pārvadīts pa priekšējiem riteņiem. Savukārt elektromotors nodrošina jaudu aizmugurējiem riteņiem. Tas nozīmē, ka pieejama elektriska eDrive aizmugurējo riteņu piedziņa, xDrive pilnpiedziņa vai pilnīga priekšējo riteņu piedziņa – un tas viss tiek kontrolēts elektroniski.
Vienmērīgas braukšanas vai bremzēšanas laikā elektromotors darbojas kā ģenerators, kas pārvērš kinētisko enerģiju elektroenerģijā. Tā tiek uzglabāta augstsprieguma akumulatorā, kas to pēc tam piegādā elektromotoram.

ATJAUTĪGA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA.

Atjautīgā enerģijas pārvaldība ir viens no BMW iPerformance koncepcijas pamatbalstiem. Sistēma koordinē visu BMW komponentu mijiedarbību ar elektromotoru, lai apvienotu labāko iespējamo efektivitāti un izcilu braukšanas dinamiku, kā arī lai palielinātu darbības attālumu, izmantojot elektromotoru.
 

Poga eDrive ļauj vadītājam izvēlēties kādu no trim elektriskās piedziņas režīmiem: standarta AUTO eDRIVE režīmu, pilnībā elektrisko MAX eDRIVE režīmu vai SAVE BATTERY režīmu, kurā tiek saglabāts nemainīgs uzlādes līmenis.

 • AUTO eDRIVE režīms

  AUTO eDrive režīmā atjautīgā BMW EfficientDynamics sistēma nosaka visefektīvāko elektromotora un iekšdedzes dzinēja apvienojumu – atkarībā no braukšanas ātruma un akumulatora uzlādes statusa. Šim režīmam ir divi etapi: ja akumulatora uzlādes līmenis ir no 100 % līdz 7 %, jūs varat braukt ar ātrumu līdz 80 km/h – bez izmešiem un neizmantojot degvielu. Pie lielāka ātruma vai sarežģītākos apstākļos automātiski tiek ieslēgts benzīna dzinējs. Ja akumulatora uzlādes līmenis nokrītas zem aptuveni 7%, BMW 225xe iPerformance Active Tourer var braukt pilnībā elektriskajā režīmā ar mērenu paātrinājumu līdz 20 km/h un ar vieglu paātrinājumu vai pastāvīgu ātrumu līdz 55 km/h.

 • MAX eDRIVE režīms

  Maksimāls elektriskās braukšanas prieks: MAX eDrive režīmā jūs varat izbaudīt pilnībā elektriski darbinātu braukšanu līdz pat 125 km/h. Pie lielāka ātruma vai kad paātrinājuma potenciāls ir izsmelts, automātiski ieslēdzas iekšdedzes dzinējs.

 • SAVE BATTERY režīms

  Kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems, SAVE BATTERY režīms ļauj iekšdedzes dzinējam uzlādēt akumulatoru vai saglabāt uzlādes līmeni 90% apmērā. Tādējādi vadītājs var pataupīt akumulatora enerģiju pilnībā elektriski darbinātai braukšanai vēlāk.

 • Prognozējoša izvēle

  Pēc galamērķa ievadīšanas navigācijas sistēmā prognozējošā enerģijas pārvaldība analizē plānoto maršrutu, izmantojot tādus satiksmes situācijas datus, kā ātruma ierobežojumi un reāllaika informācija. Tad sistēma efektīvi un atbilstoši situācijai izmanto elektrisko braukšanas režīmu, pievēršot īpašu uzmanību vislielākajai ekonomijai, piemēram, braucot pilsētā.

 • Braukšanas snieguma kontrole

  Braukšanas pieredzes vadība ļauj vadītājam izvēlēties Comfort režīmu, kas nodrošina standarta dzinēja un pārnesumkārbas iestatījumus, vai ECO PRO režīmu, kas izstrādāts, domājot par efektivitāti, un Sport režīmu, kas nodrošina vēl dinamiskāku braukšanu. ECO PRO režīms pielāgo akseleratora pedāļa un pārnesumkārbas raksturlielumus, kā arī apsildes/gaisa kondicionētāja iestatījumus, lai optimizētu degvielas patēriņu.

  ECO PRO režīms samazina degvielas patēriņu par līdz pat 20 procentiem. Vēl lielākus ietaupījumus piedāvā ECO PRO Route, kas iesaka ekonomiskāko maršrutu, ņemot vērā satiksmes intensitāti, kā arī individuālu braukšanas stilu un vietējos apstākļus, lai ieteiktu maršrutu, kas uzlabo efektivitāti un samazina degvielas patēriņu.

  Comfort režīms nodrošina ārkārtīgi ērtu braukšanas pieredzi, atbilstoši pielāgojot balstiekārtas komponentu iestatījumus. Sport režīmā visi piedziņas un balstiekārtas iestatījumi tiek pielāgoti dinamiskākai braukšanai. Dzinēja reakcija ir spontānāka, automātiskās pārnesumkārbas pārnesumi pārslēgti pie lielāka ātruma, manuālās pārnesumkārbas pārslēgšanas punkti tiek norādīti vēlāk un kopumā automobilis reaģē daudz tiešāk un dinamiskāk.

  Braukšanas snieguma kontrole ir pieejama gan BMW 2. sērijas Active Tourer modeļiem ar standarta piedziņas sistēmu, gan BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

UZLĀDE.

360° Elektroauto ietver plašu inovatīvu produktu un pakalpojumu klāstu ērtai un modernai elektriskai mobilitātei ik dienas: no uzlādes mājās un vieglas aizvien plašāko publisko uzlādes staciju tīkla izmantošanas līdz navigācijas tīklam.

Vispusēji e-mobilitātes pakalpojumi.

 • Uzlāde mājās

  Divu līdz četru stundu laikā automobili iespējams ērti un ātri pilnībā uzlādēt mājās, izmantojot pievienoto uzlādes kabeli vai atsevišķi pieejamo BMW i Wallbox. Automobiļa uzlādes ports ir novietots aiz vāciņa kreisās puses priekšējā sānu panelī. Pateicoties LED gaismas gredzenam ap uzlādes vietu, uzlādes statuss ir redzams pat no ārpuses.

 • Sabiedriskā uzlāde

  Bez uzlādes mājās to viegli iespējams izdarīt arī ceļā. ChargeNow mobilitātes pakalpojums un ērtais Assistance Services palīdz vadītājam atrast un izmantot publiskās uzlādes stacijas. Bezskaidras naudas piekļuve uzlādes stacijām, izmantojot ChargeNow karti, un Intercharge lietojumprogramma ar ikmēneša rēķiniem ievērojami atvieglo elektrisko mobilitāti.

SAVIENOJAMĪBA.

Vienmēr savienots ar savu BMW: Viedtālrunī (iOS vai Android) ir pieejami ne tikai BMW attālie pakalpojumi, piemēram, attālā aizslēgšana, bet arī hibrīdam specifiskas funkcijas. Tādējādi jūs vienmēr pārraugāt sava BMW 225xe iPerformance Active Tourer patēriņu un efektivitāti. BMW pakalpojumi katrā situācijā automobiļa salonā vai ārpus tā.

 • BMW ConnectedDrive lietojumprogramma

  BMW ConnectedDrive lietojumprogramma iOS un Android ataino detalizētu informāciju par BMW šībrīža statusu, piemēram, automobiļa atrašanās vietu, akumulatora uzlādes līmeni un atlikušo diapazonu.

  Uzlādes procesu var kontrolēt attālināti ar Week-to-view taimeri, un automobiļa temperatūru attālināti laikus pielāgot nākošajam braucienam. Izmantojot lietojumprogrammu, informāciju par galamērķiem, apskates vietām, un uzlādes staciju atrašanās vietām var vienkārši nosūtīt tieši uz automobili.

  BMW ConnectedDrive lietojumprogramma izmēra arī katra brauciena efektivitāti un sniedz noderīgus padomus, piemēram, kā efektīvāk vadīt automobili un palielināt diapazonu.

 • Sagatavošana

  Vasarā iesēdieties patīkami vēsā salonā, bet ziemā – siltā salonā ar tīriem logiem. BMW 225xe iPerformance Active Tourer to nodrošina stāvvietas gaisa kondicionētājs un autonomā apsilde. Pateicoties elektriskā aukstumaģenta kompresoram un elektriskajam sildītājam bez tvertnes, automātiskais gaisa kondicionētājs ir gandrīz pavisam kluss, pat ja dzinējs ir izslēgts. Iepriekš var ieplānot divus atšķirīgus izbraukšanas laikus.

  Pusstundu pirms plānotās izbraukšanas atjautīga vadības sistēma izmanto apsildi, dzesēšanu un ventilāciju, lai sasniegtu izvēlēto temperatūru. Sistēmu vada iDrive kontrolleris salonā vai BMW Remote lietojumprogramma saderīgā viedtālrunī.

  Ja vien akumulatoram ir pietiekams uzlādes līmenis, apsildes un dzesēšanas funkcijas darbojas neatkarīgi no tā, vai automobilis tiek uzlādēts.

SALONS UN FUNKCIONALITĀTE.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer ir ekonomisks degvielas patēriņš un bagātīgs plašums. Pateicoties paceltajam sēdekļu novietojumam, visi pasažieri izbauda lielisku apkārtnes pārredzamību. Augstsprieguma akumulators tiek kompakti uzglabāts zem aizmugurējā sēdekļa, kas nozīmē, ka vienmēr būs pietiekami daudz vietas pārvadāšanas vajadzībām. Standarta attiecībā 40:20:40 noliecamais aizmugurējais sēdeklis vēl vairāk uzlabo automobiļa praktiskumu. Tas palielina bagāžas nodalījuma pielāgojamību un atvieglo lielu priekšmetu pārvadāšanu.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ IZMEŠI.

 • Fuel consumption, CO2 emissions and power consumption for the BMW 225xe Active Tourer:

  Fuel consumption in l/100 km (combined): 2.1 to 2.0
  CO2 emissions in g/km (combined): 49 to 46
  Power consumption in kWh/100 km (combined): 11.9 to 11.8

  The figures for fuel consumption, CO2 emissions and power consumption depend on the wheel and tyre sizes selected.
  Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany.