KUSTĪBAS EKONOMIJA.

BMW 2. sērijas Active Tourer BMW EfficientDynamics.

BMW 2. sērijas Active Tourer prot maksimāli izmantot visu savu spēku gluži kā augstākā līmeņa sportisti. To nodrošina BMW TwinPower Turbo tehnoloģija un BMW EfficientDynamics atjautīgā enerģijas pārvaldība, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu un izmešu daudzumu. Bet ir viena lieta, kas nav samazināta ne par mata tiesu: BMW raksturīgais braukšanas prieks.

BMW TWINPOWER TURBO TEHNOLOĢIJU.

Pateicoties BMW TwinPower Turbo tehnoloģijai, inovatīvie BMW benzīna un dīzeļdzinēji nodrošina ievērojami dinamiskāku jaudas padevi un neticamu reakciju pat pie zemiem apgriezieniem, vienlaikus gādājot par īpašu degvielas ekonomiju un zemu izmešu līmeni. Visjaunākās paaudzes dzinēji no EfficientDynamics saimes apvieno satriecošas degvielas iesmidzināšanas tehnoloģijas un pilnībā pielāgojamu jaudas sadali ar inovatīvu turbopūtes tehnoloģiju, lai uzlabotu efektivitāti un dinamiku.

Jauda un efektivitāte vienā.

BMW 2. sērijas Active Tourer BMW TwinPower Turbo dzinēji.

ECO PRO REŽĪMS.

ECO PRO režīms palīdz vadītājam samazināt degvielas patēriņu par līdz pat 20 procentiem atkarībā no braukšanas stila – atbilstoši iekšējam BMW degvielas patēriņa pētījumam. Vēl lielāku ietaupījumu piedāvā vienmērīgas braukšanas funkcija (tikai ar Steptronic pārnesumkārbu) un ECO PRO maršruts (tikai ar navigācijas sistēmu).

  • ECO PRO Route

    ECO PRO Route ataino visefektīvāko maršrutu, pamatojoties uz satiksmes situāciju, braukšanas stilu un ceļa apstākļiem. Borta dators parāda, cik procentu degvielas var ietaupīt, izmantojot ECO PRO Route.

  • Vienmērīga braukšana

    Vienmērīgas braukšanas funkcija atvieno transmisiju no dzinēja, un automobilis ripo tālāk, neizmantojot to. Automobilis "slīd" uz priekšu, ja vadītājs atlaiž akseleratoru, braucot ar ātrumu no 50 līdz 160 km/h, un nenospiež bremzes. Apvienojumā ar aktīvo kruīzkontroli automobilis pēc bremzēšanas ar ECO PRO režīmu efektīvāk uzņem paātrinājumu līdz vēlamajam ātrumam.

AUTOMĀTISKA START/STOP FUNKCIJA.

Automātiskā Start/Stop funkcija gādā, lai degviela tiktu izmantota tikai tad, kad automobilis atrodas kustībā. Kad automobilis uz brīdi apstājas, piemēram, gaidot pie luksofora vai braucot pavisam lēnā satiksmes plūsmā, kurā ik pa brīdim jāapstājas, automātiskā Start/Stop funkcija ietaupa degvielu, izslēdzot dzinēju, ja tas darbojas tukšgaitā un vadītājs ir atlaidis sajūgu (manuālā pārnesumkārba) vai nobremzējis, līdz automobilis pilnībā apstājas (Steptronic pārnesumkārba).
Signāls informācijas displejā norāda, ka automātiskā Start/Stop funkcija ir aktīva. Tiklīdz vadītājs nospiež sajūgu (manuālā pārnesumkārba) vai atlaiž bremžu pedāli (Steptronic pārnesumkārba), dzinējs automātiski atsāk darboties.

ATJAUTĪGĀ ENERĢIJAS PĀRVALDĪBAS SISTĒMA.

ATJAUTĪGĀ ENERĢIJAS PĀRVALDĪBAS SISTĒMA.

Katru reizi bremzējot, tiek atbrīvota kinētiskā enerģija, kas vēl nesen netika izmantota. Bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma izmanto šo ilgi novārtā atstāto potenciālu. Tā izmanto enerģiju, kas rodas, bremzējot vai noņemot kāju no akseleratora pedāļa, pārvēršot to elektrībā. Šo elektrību izmanto, lai uzlādētu akumulatoru. Atjautīgā enerģijas pārvaldības sistēma nozīmē, ka alternatoram nav jādarbojas nepārtraukti, tādējādi samazinot ģeneratora slodzi. Rezultāts: samazināts degvielas patēriņš un uzlabots sniegums – BMW EfficientDynamics klasika.

MAZĀKS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ.

MAZĀKS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ.

Jūs varat ietaupīt daudz degvielas, īstajā mirklī izvēloties piemērotāko pārnesumu, īpaši braucot pilsētā, bet arī tālākos izbraukumos. Optimāla pārnesumu pārslēgšana, mazāks degvielas patēriņš – dzinēja elektronikas sistēma nosaka efektīvāko pārnesumu, pamatojoties uz ceļa apstākļiem un dzinēja darbības ātrumu. Informācijas displejā iedegas bultiņa, parādot, kad lielāka vai mazāka pārnesuma izvēle nodrošinās ekonomiskāku braukšanu. Sistēma arī nosaka, kad jūs strauji uzņemat paātrinājumu, un atbilstoši aizkavē ieteikumu, līdz dzinēja ātrums ir vienmērīgs. Salīdzinošās pārbaudes parāda, ka automobiļi ar optimālās pārslēgšanas indikatoru izmanto par aptuveni četriem procentiem mazāk degvielas.