Benzīns Dīzelis Plug-in hibrīds

Dzinēja tips

PILSĒTAS SPĒLĒTĀJS.

Jaunais BMW 2. sērijas Active Tourer.

Benzīns Dīzelis Plug-in hibrīds

Dzinēja tips

PILSĒTAS SPĒLĒTĀJS.Jaunais BMW 2. sērijas Active Tourer.

Dzinēja jauda kW (ZS) pie 1/min (220i3)

131 (178)/5 000-5 500

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (220i3)

6,2-6,5

Kombinētie CO2 izmeši, g/km (220i3)

141-148

Bagāžas nodalījuma tilpums

468 – 1510 litri

Nosaka pilsētas pulsu: ar prieku, stilu un raksturu. BMW 2. sērijas Active Tourer ir mūsdienu pilsētu sastāvdaļa. Gluži kā skvēri un kafejnīcas, bulvāri un krustojumi. Tas prasmīgi, ar prieku un šarmu tiek galā ar pilsētas izaicinājumiem. Šaurās ieliņās ar dinamiku un izveicību vai saspringtā grafikā ar daudzpusību un efektivitāti – tas ir labākais automobilis ikvienam, kurš ir aktīvs un vienmēr atrodas kustībā.


BMW 220i Active Tourer(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 6,2-6,5
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 141-148

APSKATES OBJEKTS GARĀMGĀJĒJIEM.

Pievilcīgs ne tikai no pirmā skatiena: jaunais BMW 2. sērijas Active Tourer ir iespaidīgs no ikviena leņķa un ar katru detaļu. Lielais elipsveida režģis un vienlaidu priekšējie gaisa savācēji norāda uz tā vēlmi darboties, savukārt LED priekšējie lukturi izceļ izteiksmīgo izskatu. Un dinamiskais siluets ar horizontālo ieloku un satriecoši konturētajām sliekšņu uzlikām piešķir BMW 2. sērijai sportisku un modernu raksturu.

"Manā skatījumā BMW 2. sērijas Active Tourer ir funkcionālākais BMW, kas no jauna interpretē patiesu braukšanas prieku."
Dr. Norberts Reithofers [Dr. Norbert Reithofer], BMW AG uzraudzības valdes priekšsēdētājs

IKVIENA VIETA MODERNĀ RAJONĀ.

Daudz vietas pilsētā? Nav nekā vienkāršāka, ja atrodaties ceļā ar BMW 2. sērijas Active Tourer. Tas piedāvā daudz vietas un elastības. Ar līdz 1510 l plašu pielāgojamu bagāžas vietu tas vienmēr gatavs jaunām aktivitātēm. Tajā pašā laikā tas ir ārkārtīgi vilinošs: lielās durvis padara iekāpšanu un izkāpšanu ērtu, papildaprīkojuma bezkontakta bagāžas nodalījuma pārsega atvēršana un aizvēršana atvieglo iekraušanu un piedāvā maksimālu komfortu. It visam veicamo darbu sarakstā.

SĒRFOJIET PILSĒTĀ.

Ar BMW ConnectedDrive braucieni vienmēr norit bez sasprindzinājuma. Connected digitālie pakalpojumi un lietojumprogrammas kopā ar atjautīgajām BMW personiskā stūrmaņa vadītāja palīdzības sistēmām piedāvā plašu atbalstu gan īsos, gan garos braucienos. Tās nodrošina to, ka sasniegsiet savu galamērķi droši, neaizmirstot par jauniem mērķiem.

Lasīt vairāk

Viss uzskatāmā formātā.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs projicē visu nepieciešamo braukšanas informāciju uz paneļa vadītāja redzes laukā, ļaujot nenovērsties no ceļa. Tiek atainota tāda informācija kā, piemēram, šībrīža ātrums, navigācijas sistēmas norādījumi, ātruma ierobežojumu informācija, kas ietver apdzīšanas liegumu, tālruņa un izklaides saraksti.
Lasīt vairāk

Viss drošā attālumā.

Braukšanas palīgsistēmas Plus aprīkojums piedāvā nepārprotamu drošības un komforta uzlabojumu. Tas ietver tuvošanās kontroli un gājēju brīdinājumu ar vieglu bremzēšanas funkciju pilsētā, joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmu, tālo gaismu asistentu, ātruma ierobežojumu informāciju, uz kameru balstītu kruīzkontroli ar Stop & Go funkciju, kā arī sastrēgumu asistentu.
Lasīt vairāk

Viss un vēl vairāk.

Turpiniet ceļu ar BMW ConnectedDrive moderno savienojamību, un jūs nezaudēsiet savienojumu ar svarīgāko – lai brauciens būtu vēl komfortablāks. Izpētiet pats.
Lasīt vairāk

NEKAVĒJIETIES SASTRĒGUMOS.

Ar BMW 2. sērijas Active Tourer pilsēta kļūst par piedzīvojumu. Brīvu apgriezienu efektīvie dzinēji ir gatavi visām īsajām distancēm. Tajā pašā laikā adaptīvā balstiekārta un daudzās aerodinamikas iezīmes nodrošina optimālu saķeri ar ceļu. Braukšanas pieredzes vadība ļauj pārslēgties starp dažādiem braukšanas režīmiem ar vienu pogas pieskārienu – no ārkārtīgi ērta līdz ārkārtīgi sportiskam. Pilnīga braukšanas dinamika betona džungļos.

Lasīt vairāk

NEKAVĒJIETIES SASTRĒGUMOS.

CEĻU IEMĪTNIEKS.

Sniegums. Jauda. Vadība. No īpaši ekonomiskā trīscilindru dīzeļdzinēja līdz četrcilindru benzīna dzinēja augstajiem apgriezieniem un iespaidīgajam griezes momentam. BMW 2. sērijas Active Tourer vienmēr ir sportisks. Tas ir arī ārkārtīgi vienmērīgs, pateicoties septiņpakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbas sportiskajam tūningam vai atjautīgajai xDrive pilnpiedziņas sistēmai. Optimālai saķerei un lielākam braukšanas priekam.

ELEKTRIZĒJOŠS.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

ELEKTRIZĒJOŠS.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

APRĪKOTS KATRAM GADĪJUMAM.

Plašs aprīkojuma iespēju klāsts ļauj individualizēt BMW 2. sērijas Active Tourer pilnībā atbilstoši jūsu personiskajām vēlmēm. Papildu salona piederumi vēl plašākai bagāžas vietai vai stilīgi piederumi īpašajām niansēm – vienkārši padariet nevainojamo izskatu vēl nevainojamāku.

* Šeit redzamais modelis var atšķirties no faktiskā modeļa

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
    Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

    Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
    Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.