Benzīns Dīzelis Plug-in hibrīds

Dzinēja un degvielas tips

PILSĒTAS SPĒLĒTĀJS.

Jaunais BMW 2. sērijas Active Tourer.

Benzīns Dīzelis Plug-in hibrīds

Dzinēja un degvielas tips

PILSĒTAS SPĒLĒTĀJS.Jaunais BMW 2. sērijas Active Tourer.

Dzinēja jauda kW (ZS) pie 1/min (220i3)

141 (192)/5 000 – 6 000

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (220i3)

5,8

Kombinētie CO2 izmeši, g/km (220i3)

133

Bagāžas nodalījuma tilpums

468 – 1510 litri

Nosaka pilsētas pulsu: ar prieku, stilu un raksturu. BMW 2. sērijas Active Tourer ir mūsdienu pilsētu sastāvdaļa. Gluži kā skvēri un kafejnīcas, bulvāri un krustojumi. Tas prasmīgi, ar prieku un šarmu tiek galā ar pilsētas izaicinājumiem. Šaurās ieliņās ar dinamiku un izveicību vai saspringtā grafikā ar daudzpusību un efektivitāti – tas ir labākais automobilis ikvienam, kurš ir aktīvs un vienmēr atrodas kustībā.


BMW 220i Active Tourer(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 5,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 133

APSKATES OBJEKTS GARĀMGĀJĒJIEM.

Pievilcīgs ne tikai no pirmā skatiena: jaunais BMW 2. sērijas Active Tourer ir iespaidīgs no ikviena leņķa un ar katru detaļu. Lielais elipsveida režģis un vienlaidu priekšējie gaisa savācēji norāda uz tā vēlmi darboties, savukārt LED priekšējie lukturi izceļ izteiksmīgo izskatu. Un dinamiskais siluets ar horizontālo ieloku un satriecoši konturētajām sliekšņu uzlikām piešķir BMW 2. sērijai sportisku un modernu raksturu.

"Manā skatījumā BMW 2. sērijas Active Tourer ir funkcionālākais BMW, kas no jauna interpretē patiesu braukšanas prieku."
Dr. Norberts Reithofers [Dr. Norbert Reithofer], BMW AG uzraudzības valdes priekšsēdētājs

IKVIENA VIETA MODERNĀ RAJONĀ.

Daudz vietas pilsētā? Nav nekā vienkāršāka, ja atrodaties ceļā ar BMW 2. sērijas Active Tourer. Tas piedāvā daudz vietas un elastības. Ar līdz 1510 l plašu pielāgojamu bagāžas vietu tas vienmēr gatavs jaunām aktivitātēm. Tajā pašā laikā tas ir ārkārtīgi vilinošs: lielās durvis padara iekāpšanu un izkāpšanu ērtu, papildaprīkojuma bezkontakta bagāžas nodalījuma pārsega atvēršana un aizvēršana atvieglo iekraušanu un piedāvā maksimālu komfortu. It visam veicamo darbu sarakstā.

SĒRFOJIET PILSĒTĀ.

Ar BMW ConnectedDrive braucieni vienmēr norit bez sasprindzinājuma. Connected digitālie pakalpojumi un lietojumprogrammas kopā ar atjautīgajām BMW personiskā stūrmaņa vadītāja palīdzības sistēmām piedāvā plašu atbalstu gan īsos, gan garos braucienos. Tās nodrošina to, ka sasniegsiet savu galamērķi droši, neaizmirstot par jauniem mērķiem.

Lasīt vairāk

Viss uzskatāmā formātā.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs projicē visu nepieciešamo braukšanas informāciju uz paneļa vadītāja redzes laukā, ļaujot nenovērsties no ceļa. Tiek atainota tāda informācija kā, piemēram, šībrīža ātrums, navigācijas sistēmas norādījumi, ātruma ierobežojumu informācija, kas ietver apdzīšanas liegumu, tālruņa un izklaides saraksti.
Lasīt vairāk

Viss drošā attālumā.

Braukšanas palīgsistēmas Plus aprīkojums piedāvā nepārprotamu drošības un komforta uzlabojumu. Tas ietver tuvošanās kontroli un gājēju brīdinājumu ar vieglu bremzēšanas funkciju pilsētā, joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmu, tālo gaismu asistentu, ātruma ierobežojumu informāciju, uz kameru balstītu kruīzkontroli ar Stop & Go funkciju, kā arī sastrēgumu asistentu.
Lasīt vairāk

Viss un vēl vairāk.

Turpiniet ceļu ar BMW ConnectedDrive moderno savienojamību, un jūs nezaudēsiet savienojumu ar svarīgāko – lai brauciens būtu vēl komfortablāks. Izpētiet pats.
Lasīt vairāk

NEKAVĒJIETIES SASTRĒGUMOS.

Ar BMW 2. sērijas Active Tourer pilsēta kļūst par piedzīvojumu. Brīvu apgriezienu efektīvie dzinēji ir gatavi visām īsajām distancēm. Tajā pašā laikā adaptīvā balstiekārta un daudzās aerodinamikas iezīmes nodrošina optimālu saķeri ar ceļu. Braukšanas pieredzes vadība ļauj pārslēgties starp dažādiem braukšanas režīmiem ar vienu pogas pieskārienu – no ārkārtīgi ērta līdz ārkārtīgi sportiskam. Pilnīga braukšanas dinamika betona džungļos.

Lasīt vairāk

NEKAVĒJIETIES SASTRĒGUMOS.

CEĻU IEMĪTNIEKS.

Sniegums. Jauda. Vadība. No īpaši ekonomiskā trīscilindru dīzeļdzinēja līdz četrcilindru benzīna dzinēja augstajiem apgriezieniem un iespaidīgajam griezes momentam. BMW 2. sērijas Active Tourer vienmēr ir sportisks. Tas ir arī ārkārtīgi vienmērīgs, pateicoties septiņpakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbas sportiskajam tūningam vai atjautīgajai xDrive pilnpiedziņas sistēmai. Optimālai saķerei un lielākam braukšanas priekam.

ELEKTRIZĒJOŠS.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

ELEKTRIZĒJOŠS.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

APRĪKOTS KATRAM GADĪJUMAM.

Plašs aprīkojuma iespēju klāsts ļauj individualizēt BMW 2. sērijas Active Tourer pilnībā atbilstoši jūsu personiskajām vēlmēm. Papildu salona piederumi vēl plašākai bagāžas vietai vai stilīgi piederumi īpašajām niansēm – vienkārši padariet nevainojamo izskatu vēl nevainojamāku.

* Šeit redzamais modelis var atšķirties no faktiskā modeļa

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Līdz ražošanas datumam 31.05.18. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.