IEMĪLĒTIES ACUMIRKLĪ.

Jaunā BMW 1. sērija. Radīta sniegumam.

IEMĪLĒTIES ACUMIRKLĪ.

Jaunā BMW 1. sērija. Radīta sniegumam.

IEMĪLĒTIES ACUMIRKLĪ.Jaunā BMW 1. sērija. Radīta sniegumam.

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (BMW 230i Coupé)

4,8 [4,6]

Maks. ātrums km/h (BMW M140i)

250

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (BMW M140i)

7,8 [7,1]

Kombinētie CO2 izmeši g/km (BMW M140i)

179 – 163

BMW M140i, sākot no

45 050 EUR

Atstāj iespaidu, sagādā prieku un ir pamanāms acumirklī. Jaunais pilsētu varonis iekaro sirdis ar sportisko dizainu, dinamiskajām braukšanas īpašībām un nevainojamo savienojamību. Galu galā tas ir veikls ne tikai ielās, bet arī tīmeklī, kas ļauj tikt galā ar visiem izaicinājumiem. Maza atšķirība, kas nozīmē tik daudz.

IZSKATĪGS.

Dinamiska virsbūve. Ekskluzīvs salons. Aizraujošais dizains simbolizē labākās sportiskuma iezīmes, jaudīgu dinamiku un patiesu braukšanas prieku. Ar progresīvajiem apveidiem, sportisko dizaina valodu un augstas kvalitātes aprīkojumu BMW 1. sērija ir perfekts sabiedrotais pilsētas dzīvesstilā. Patiesi pievilcīgs automobilis, kas piesaista apkārtējo skatienus.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • BMW M140i piecdurvju versija:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 7,8
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 179

    Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.